OGSS s.r.o.

instruktor IYT a ISSA kategorii Yachmaster Offshore

Odeslat

Pracovní náplň
Osobní jednání po tel. dohodě: Tretyakov Vladislav, tel.: 775 933 776, e-mail: og.sailing@gmail.com
na adrese Lihovarská č.p. 1847/14, Libeň 190 00 Praha 9
Volné místo instruktor iyt a issa kategorii yachmaster offshore pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 25. 07. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: instruktor IYT a ISSA kategorii Yachmaster Offshore

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Praha
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: OGSS s.r.o.
Ulice: Lihovarská 1847
Město: Praha
PSČ: 190 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vladislav Tretyakov
E-mail: og.sailing@gmail.com
Telefon: +420 775 933 776

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: OGSS s.r.o.