Domov pro seniory Hvízdal České Budějovice, příspěvková organizace

KUCHAŘ/KA

Odeslat

Pracovní náplň
Provádí kuchařské práce při přípravě celodenního stravování pro seniory a pro zaměstnance domova pro seniory
Směnný provoz - ranní 6-14:30, odpolední 10:30-19hod., 2x měsíčně práce v sobotu / neděli, pouze ranní směna , 40 hod./týden.
Požadujeme: vyuční list kuchař, praxe v kuchyni výhodou, zdravotní průkaz pro práci s potravinami, fyzická zdatnost, spolehlivost a bezúhonnost.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, firemní ošacení a stravování.
Plat: dle nař.vlády č.341/2017 Sb., v 6 platové třídě od 14 000 až 19 730 Kč dle délky odborné praxe + příplatky za SO a NE, po zapracování možnost osobního příplatku.
Nástup: ihned, nebo možná dohoda o nástupu v říjnu 2018
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ/KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Domov pro seniory Hvízdal České Budějovice, příspěvková organizace
Ulice: U Hvízdala 1327
Město: České Budějovice
PSČ: 370 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Švepešová
E-mail: E.Svepesova@domovproseniory-hvizdal.cz
Telefon: +420 385 521 296

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Domov pro seniory Hvízdal České Budějovice, příspěvková organizace