Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

KUCHAŘ/KA

Pracovní místo ( KUCHAŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Provádí kuchařské práce při přípravě celodenního stravování pro seniory a pro zaměstnance domova pro seniory
Směnný provoz - ranní 6-14:30, odpolední 10:30-19hod., 2x měsíčně práce v sobotu / neděli, pouze ranní směna , 40 hod./týden.
Požadujeme: vyuční list kuchař, praxe v kuchyni výhodou, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

KUCHAŘKA - STUDENÁ KUCHYNĚ K platu bonusy, vhodné i jako brigáda např. pro důchodce, vyuč.v oboru, praxe v potravinářství, pracovní doba PO-PÁ 4:30-13:00 hod.,SO+NE volné Volné místo kuchařka - studená kuchyně pro lokalitu České Budějovice.
LAPROD A.K., s.r.o. České Budějovice, Inzerováno včera

KUCHAŘ/KA Restaurace Obec, tř. 5. května 139/156, Lišov Požadavky: vyučen v oboru, praxe velkou výhodou. Mzda bude upřesněna při osobním pohovoru dle zkušeností a praxe. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Lišov.
Tomáš Jelínek Lišov, Inzerováno včera

KUCHAŘ/KA Místo výkonu práce: Nám. Přemysla Otakara II. 117/32, Lannova tř. 13, České Budějovice znalost vietnamského jazyka V případě zájmu si telefonicky sjednejte schůzku. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu České Budějovice.
DAIKHANG MET s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit