Provozní technik - technolog

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( Provozní technik - technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
-správa a optimalizace technologií
-tvorba a správa technologických postupů a kusovníků
-ověřování technologických postupů a jejich optimalizace
-zajišťování technické podpory výroby, optimalizace a zlepšování výrobních postupů
-školení zaměstnanců
-dohled nad technologickou kázní
-určování rozsahu náhradních dílů
-trvalé zlepšování technologií a vyhledání nových technologií a jejich zavádění do výroby
-spolupráce při výběru dodavatelů a nákupu nových technologií
-dohled nad instalacemi a montážemi technologických zařízení
-odpovědnost za výsledky technologie
-spolupráce při řešení reklamací a interní nejakosti
-vedení přidělených projektů
Požadujeme
-ÚSO nebo SOŠ vzdělání technického směru (strojírenství, zpracovatelství)
-praxe alespoň 3 roky na dané pozici, nebo 5 let ve strojírenství
-znalost PC - pokročilá, MS Office (Word, Excel)
-znalost Outlook, Helios, AutoCAD/Catia/SolidWorks výhodou
-znalost AJ/NJ - pokročilá znalost
-analytické schopnosti, komunikační schopnosti, technické myšlení, důslednost, pečlivost a přesnost, aktivní přístup a samostatnost, odpovědnost
Nabízíme
-pružné rozvržení pracovní doby, týdenní pracovní doba 37,5 hodiny
-základní mzda + měsíční prémie
-pravidelné zvyšování základní mzdy
-obědy zdarma
-příspěvek na dopravu
-možnost podílet se na rozvoji oddělení/firmy
-osobní růst a pravidelné vzdělávání
-a mnohé další
V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na emailovou adresu ludmila.cmelikova@praktiksystem.cz. Vaše žádosti o pracovní pozici vyhodnotíme a do 14 dnů Vás budeme i