Strojník - obsluha technologií

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( Strojník - obsluha technologií ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
-obsluha a základní preventivní údržba technologií a manipulační techniky
-udržování zařízení, strojů, manipulační techniky a pracovních prostor v řádném technickém stavu a vedení záznamů o jejich provozu
-dodržování kvality výstupů dle stanovených norem/vzorků
-vedení řádné a včasné evidence a dokumentace směnových výsledků
-odpovědnost za svěřený materiál, nářadí a osobní ochranné pracovní pomůcky
Požadujeme
-SOU
-praxe: min. 1 rok
-ŘP skupiny B, oprávnění VZV podmínkou, ŘP skupiny T a strojnický průkaz výhodou
-pozornost, pečlivost, odpovědnost
Nabízíme
-nepřetržitý provoz, týdenní pracovní doba 37,5 hodiny
-základní mzda + měsíční prémie
-pravidelné zvyšování základní mzdy
-obědy zdarma/příspěvek na stravování
-příspěvek na dopravu
-a mnohé další
V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na emailovou adresu kariera@praktiksystem.cz. Vaše žádosti o pracovní pozici vyhodnotíme a do 14 dnů Vás budeme informovat o stavu výběrového řízení.
Volné místo strojník - obsluha technologií pro lokalitu Stráž pod Ralskem.