Uklízeč/uklízečka v kancelářích

  • Turnov

Pracovní místo ( Uklízeč/uklízečka v kancelářích ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

UKLíZEČKA/ UKLíZEČ

Náplň práce

Údržba a úklid administrativních prostor- pravidelné provádění úklidu
(údržba kanceláří, společných prostor, mytí oken, údržba toalet,…)

Požadujeme
Spolehlivého kolegu se zájmem o vykonávanou práci
Dobrý zdravotní stav – fyzická zdatnost

Nabízíme
Práci v moderních prostorách
Pracovní poměr na plný úvazek
Zázemí české stabilní výrobní společnosti
Firemní akce pro zaměstnance – vánoční večírek, firemní oslavy, dny pro zaměstnance
Benefity: 5 týdnů dovolené, více volna v době překážek na straně zaměstnance, příspěvek na stravování, závodní jídelna v prostorách společnosti, příspěvek na penzijní pojištění, Flexi pass, očkování proti chřipce, slevy na výrobky,…

Nástup možný IHNED
Volné místo uklízeč/uklízečka v kancelářích pro lokalitu Turnov.