KAMI creative lab s.r.o.

Barman

Odeslat

Pracovní náplň
MVP: Dukelských hrdinů č.p. 770/53, Praha 7

Anastasia Kliščenska,, tel.: 776 801 636

Aj, Rj, Čj výhodou
Volné místo barman pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 07. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Barman

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: KAMI creative lab s.r.o.
Ulice: Dukelských hrdinů 770
Město: Praha
PSČ: 170 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Anastasia kliščenska,
E-mail: hasti@kami-creative.com
Telefon: +420 776 801 636

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KAMI creative lab s.r.o.