HLAVNÍ KUCHAŘ-KUCHAŘKA

Pracovní místo ( HLAVNÍ KUCHAŘ-KUCHAŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
23.7.2018/ Jedná se o hlavního kuchaře/kuchařku restaurace a hotelu. Zaměstnavatele kontaktujte osobně na adrese Hotelu Zámeček, K Vápence 1209/6, Mikulov nebo emailem: sevcikatzamecekmikulov.cz
Volné místo hlavní kuchař-kuchařka pro lokalitu Mikulov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

KUCHAŘ/-KA KUCHAŘ/-KA - mzda se odvíjí od délky praxe - jedná se o českou kuchyni, hotová jídla i minutky HLÁSIT SE: Rejzek Karel, tel.: 775 110 902, e-mail: restaurace.emeran@kliny.cz, osobně lze po telefonické domluvě Volné místo kuchař/-ka pro lokalitu ...
Karel Rejzek Klíny, Inzerováno včera

Kuchař/ka Místo výkonu práce: Bílinská č.p. 3490/6, Ústí nad Labem. Požadujeme: nutná znalost asijských jídel, koření a technologických postupů. Nabízíme: mzdu 18 000,- Kč. Telefonicky si sjednat osobní schůzku. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Ústí nad ...
WK IMPORT s.r.o. Ústí nad Labem, Inzerováno včera

Pomocníci v kuchyni Požadavky: Znalost asijské kuchyně podmínkou. Vietnamský jazyk vítán. Pracovní doba od 15:00 hodin do 23:00 hodin Kontakt telefonicky, kontaktní osoba Nguen Tram tel.: 602484848 Volné místo pomocníci v kuchyni pro lokalitu Šluknov.
Ngoc Ha Minh Šluknov, Inzerováno před 2 dny