POKOJSKÁ

Pracovní místo ( POKOJSKÁ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
23.7.2018/ Jedná se o úklid hotelu a jiných prostor. Zaměstnavatele kontaktujte emailem sevcikatzamecekmikulov.cz nebo osobně na adrese Hotelu Zámeček, K Vápence 1209/6, Mikulov.
Volné místo pokojská pro lokalitu Mikulov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Recepční POUZE PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM [JM] Místo výkonu práce: Hostel Děčín Evidence a ubytování hostů, o víkendech práce pokojské. Nutná znalost angličtiny. Možnost plného i zkráceného úvazku, který preferujeme. Zkrácený úvazek 20 hod = mzda ...
Hostel Děčín s. r. o. Děčín, Inzerováno včera

Pokojská SPA HOTEL THERMAL přijme do pracovního poměru pokojské. Pracovní doba od 7,00 hod do 15,30 hod, nerovnoměrně rozvržená (tj. práce i o víkendech). Upřednostníme uchazečky s pracovní zkušeností v oblasti zajišťování úklidu. Nabízíme pracovní poměr na ...
THERMAL-F, a.s. Karlovy Vary, Inzerováno před 2 dny

POKOJSKÁ POKOJSKÁ Kontakt: pí Heřmanová Eva, e-mail: personalni@spa-ulrika.cz Pracovní doba: 8:00 - 16:30 Požadujeme: - praxe v lázeňském hotelu - ruský jazyk (slovem), další jazykové znalosti vítány Místo výkonu práce: Sadová 875/16, 360 01 Karlovy ...
Hotel ULRIKA, s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno před 2 dny