Pracovník v sociálních službách

  • Děčín

Pracovní místo ( Pracovník v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

[] Místo výkonu práce:
Radniční č.p. 23/1, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Požadujeme:
- splnění minimálních kvalifikačních požadavků odborné způsobilosti dle § 116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění (výhodou kurz pracovníka v sociálních službách)
- výhodou předchozí zkušenost s přímou prací s klienty (nejlépe osoby ohrožené sociálním vyloučením)
- smysl pro odpovědnost, samostatnost a pečlivost
- ochotu pracovat v terénu a ochotu cestovat (terénní programy - vyhledávání potenciálních klientů v terénu, práce v domácnostech klientů, poradenství, doprovody, pomoc při hledání zaměstnání, bydlení, zajištění sociálních dávek, osobních dokladů, dluhové poradenství)
- smysl pro empatii ve vztahu k uživatelům služeb a schopnost vcítění do jejich potřeb
- výborné komunikační dovednosti
- solidní orientaci v právních předpisech z oblasti sociálních služeb, sociálně právní ochrany dětí, sociálního zabezpečení a civilního práva
- znalost práce na PC (náročnější administrativa)
- čistý trestní rejstřík.

Nabízíme zajímavou práci se specifickou cílovou skupinou, spolupráce se zkušenými právníky organizace, přátelské prostředí, možnost ovlivňovat koncepční materiály ČR, týmovou nebo individuální supervizi, dobré platové ohodnocení, dovolenou navíc, samozřejmostí je zaškolení.

Svůj strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 17.8.2018 na e-mail: volna.mista@poradna-prava.cz. Do předmětu prosím uveďte PvSS Děčín.
Volné místo pracovník v sociálních službách pro lokalitu Děčín.