TAJMAC-ZPS, a. s. Montážní dělníci mechanických zařízení

Montážní dělníci mechanických zařízení

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: praxe na obdobné pozici výhodou, znalost technické dokumentace, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, ochota pracovat ve dvousměnném provozu
Nabízíme: zázemí stabilní strojírenské společnosti, zajímavá a perspektivní práce, platové ohodnocení dle zkušeností a praxe
Výhody: příspěvek na stravu, životní pojištění, zvýhodněné firemní volání, mimopracovní akce
Volné místo montážní dělníci mechanických zařízení pro lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Montážní dělníci mechanických zařízení

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: TAJMAC-ZPS, a. s.
Ulice: třída 3. května 1180
Město: Zlín
PSČ: 763 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Hana Kopečná
E-mail: hkopecna@tajmac-zps.cz
Telefon: +420 577 532 112

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TAJMAC-ZPS, a. s.