Operátor výroby - osazování desek plošných spojů

  • Kladno

Pracovní místo ( Operátor výroby - osazování desek plošných spojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Jemná manuální práce
Osazuje komponenty na desky plošných spojů
Řídí se výrobním plánem a pokyny nadřízeného
Vede předepsané záznamy

Požadavky:
Základní znalost práce s počítačem
Praxe s jemnou ruční prací
Manuální zručnost
Znalost elektronických součástek výhodou nikoliv podmínkou

Schopnosti:
Dobrý zrak
Odpovědnost
Pečlivost
Samostatnost

Nabízíme:
Pracovní prostředí - tichá, klimatizovaná, čistá výroba
Příspěvek zaměstnavatele na stravování (výběr z 5ti jídel, cena od 22 Kč)
Po 1.odpracovaném roce 5 dní dovolené navíc
Příspěvek zaměstnavatele na kafetérii (svačiny)
Příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity
Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
Firemní akce, párty
Čtvrtletní odměny
13. plat
Roční valorizace mezd
Náborové příspěvky na vybrané pozice
Odměny při pracovních a životních jubileích
Odměny za zlepšovací návrhy až 1.000 Kč
Pracovní oblečení + obuv
Zaškolení na danou pozici
Proplacení poplatku za vstupní lékařskou prohlídku po zkušební době

Kontaktní osoba: Lenka Fonodová, tel. 312 518 313, mail: l.fonodova@connectgroup.com
Michaela Anderlová, tel. 312 518 373, mail: m.anderlova@connectgroup.com
Volné místo operátor výroby - osazování desek plošných spojů pro lokalitu Kladno.