Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

vrátný, strážný

Pracovní místo ( vrátný, strážný ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Agro ZZN a.s. - Masarykova 610 Postoloprty
Náplň práce: místo je vhodné pro OZP
- ostraha zemědělského objektu
- kontrola vstupů a vjezdů do objektů
- pochůzková činnost
- zápisy do evidenčních knih
- směnný provoz

Požadujeme:
- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost a ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

VRÁTNÝ VRÁTNÝ Místo vhodné pro OZP. Hledáme kolegy na vrátnice do areálu v Komořanech. Směnný provoz D/N 12 h. POŽADUJEME: - výpis z RT NÁPLŇ PRÁCE: - základní administrativa - obchůzky - starost o plynulý chod v areálu HLÁSIT SE: Vadašová Anna, tel.: ...
INDUS, spol. s r.o. Most, Inzerováno před 4 dny

vrátný místo výkonu práce:Žatec, Chomutovská 3239 požadujeme spolehlivost a zodpovědnost - i noční prácemísto vhodné pro OZP kontakt:. 724305311, e-mail: s.styblik@seznam.cz osobně na adrese Chomutovská 3239 Žatec Volné místo vrátný pro lokalitu Žatec.
Žatecké lahůdky s.r.o. Žatec, Inzerováno před 4 dny

VÝROBNÍ DĚLNÍK PRO AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL VÝROBNÍ DĚLNÍK PRO AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL - vyučení není podmínkou - praxe vítána - zručnost, pracovní spolehlivost a aktivní přístup k práci Výhody: - 1 týden dovolené navíc - penzijní připojištění - stravenky 110,-Kč/den - 13. plat - příspěvek ...
GUMOTEX Automotive Most , s.r.o. Most, Inzerováno před 5 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit