STROJNÍ INŽENÝR/-KA

  • Jičín

Pracovní místo ( STROJNÍ INŽENÝR/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovního místa
• úzká spolupráce s výrobou a její podpora
• zlepšování stávajících výrobních metod a zařízení, zajišťování strojního vybavení potřebného pro výrobu, komunikace s dodavateli,...
• spolupráce na vývojových projektech i na vývoji nových výrobků
Požadujeme
• VŠ vzdělání technického zaměření (nejlépe strojní)
• optimální praxe 3 roky v oboru, možno však i absolvent VŠ
• znalosti v oblasti hydrauliky a pneumatiky, zákl. znalosti v oblasti konstrukce, technologie atd.
• ŘP sk. B
• komunikativní znalost NJ nebo AJ
• dobrá znalost práce v MS Office aplikacích (Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, výhodou znalost systému Navision), znalost práce v programu Solidworks, případně AutoCad
• organizační a komunikační schopnosti, časová flexibilita, spolehlivost, schopnost týmové práce, chuť a aktivní snaha se neustále vzdělávat, ochota jezdit na služební cesty
Nabízíme
• stálé a perspektivní zaměstnání, smlouva na dobu neurčitou
• zajímavou a zodpovědnou práci u mezinárodně orientované společnosti
• možnost uplatnění znalosti cizích jazyků a další vzdělávání v cizích jazycích, možnost seberealizace
• zajímavou a zodpovědnou práci
• pružnou pracovní dobu
• nástup ihned
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: jana.diblickova@hydra-compone
Volné místo strojní inženýr/-ka pro lokalitu Jičín.