EDUCATION INSTITUTE základní škola, mateřská škola, s.r.o.

Učitelka mateřské školy

Odeslat

Pracovní náplň

Volné místo pro učitelka mateřské školy lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Učitelka mateřské školy

Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: EDUCATION INSTITUTE základní škola, mateřská škola, s.r.o.
Ulice: Erbenova 782
Město: Ostrava
PSČ: 703 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Roman Valošek
E-mail: romanvalosek@seznam.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EDUCATION INSTITUTE základní škola, mateřská škola, s.r.o.