Učitelka mateřské školy

Pracovní místo ( Učitelka mateřské školy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Volné místo pro učitelka mateřské školy lokalitu Ostrava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

LEKTOR -KA / UČITEL -KA *KO: Pávková Andrea, tel.: 778 092 555 - volejte pouze PO - PÁ 9:00 - 17:00 hod., e-mail: doucovani@skolapopulo.cz Požadujeme perfektní znalost doučovaného předmětu, zodpovědný přístup. Výuka probíhá mezi 13 - 19 hodinou, převážně v místě bydliště ...
Vzdělávací centrum Populo, z. s. Opava, Inzerováno před 2 dny

Učitel/ka odborného výcviku - masér Pracoviště: Gorazdovo nám. č.p. 64/1, Olomouc. Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu určitou. Požadujeme vzdělání - úplné střední odborné s vyučením (výuční list učebního oboru 69-53-H/01 Rekondiční a sportovní masér) i maturitou. Dále DPS ...
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola prof. V. Vejdovského Olomouc - Hejčín Olomouc, Inzerováno před 3 dny

Učitel/ka odborného výcviku v oboru elektrikář - silnoproud, slaboproud Požadujeme: ÚSO s vyučením i maturitou v oboru elektro silno a slaboproud pedagogická kvalifikace (DPS), bezúhonnost. Nabízíme: Zařazení dle platných předpisů - nařízení vlády č., 564/2006 Sb., plný úvazek, rozpětí: 9 - 11 platová třída, stupeň dle ...
Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhošťem Rožnov pod Radhoštěm, Inzerováno před 3 dny