OSVĚTLOVAČ

  • Liberec

Pracovní místo ( OSVĚTLOVAČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nasvícení inscenací a plná zodpovědnost za zdárný průběh představení po světelné stránce.
Spolupráce v rámci zájezdové činnosti divadla po republice i mimo ČR. Spolupráce s hostujícími divadelními soubory a hudebními tělesy. Pravidelné kontroly světelného vybavení. Účast na dekoračních a hlavních a generálních zkouškách nových inscenací.
Požadujeme:
SŠ nebo výuční list technické nebo umělecké zaměření. Praxe v divadelním provozu výhodou.
Elektrikářská vyhláška 50, §6 výhodou (50, §4 po zaškolení možnost získat v rámci školení v divadle). Časová flexibilita. Schopnost kolektivní spolupráce, nekonfliktnost
Spolehlivost a zodpovědnost.Výhodou dovednost programování na pultech ETC.
Nabízíme:
Příjemný kolektiv. Zaměstnanecké benefity (stravenky a zvýhodněné vstupenky do divadla).
Platové zařazení se řídí dle nařízení vlády č.564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (platový tarif je stanoven dle dosažené praxe a splnění kvalifikačních předpokladů vzdělání).
V případě zájmu zašlete životopis na pospisilova@saldovo-divadlo.cz, uzávěrka přihlášek je 12. 8. 2018.
Volné místo osvětlovač pro lokalitu Liberec.