pečovatel/ka v dětské skupině

  • Hodonín

Pracovní místo ( pečovatel/ka v dětské skupině ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Štefánikova 288/15, 695 01 Hodonín. Zástup za dlouhodobou nemoc, min. 3 měsíce. Požadujeme: odbornou způsobilost pro práci v dětské skupině dle zákona 247/2014 Sb. o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině, praxe v oboru vítána, vstřícný vztah k dětem i dospělým, trpělivost a empatii, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost a kreativitu, bezúhonnost.
Nabízíme: práci na zkrácený úvazek, možnost individuální práce s dětmi v malém kolektivu, příjemné pracovní prostředí v nové budově v příjemném kolektivu, vstřícný přístup zaměstnavatele k slučování rodiny a zaměstnání, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity v podobě volných vstupů na programy CPR Hodonín. Pružná pracovní doba, týden dovolené navíc, slevy na programy, příjemné pracovní prostředí v centru Hodonína, možnost dalšího vzdělávání a rozvoje.
CV a motivační dopis zasílejte mailem na herodesova@cprhodonin.cz do 15. 8. 2018; Info tel.: 602 638 552.
Volné místo pečovatel/ka v dětské skupině pro lokalitu Hodonín.