CHS Epi, a.s.

Chemik

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Revoluční č.p. 1930/86, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň: obsluha dílčího výrobního zařízení, řízení technologického chemického procesu při výrobě, nastavování potrubních tras na přečerpávání surovin, hotových výrobků, čištění výrobního zařízení, preventivní a drobná údržba výrobního zařízení
Požadujeme: základní vzdělání - s minimálně 3 letou praxí v některém z technických nebo v oboru stavebním.
Nabízíme: mzdu 19 770,- Kč vč. směnových příplatků + možné odměny, týden dovolené navíc, zvýhodněné stravování.
Kontakt: osobně na uvedené adrese.
Volné místo chemik pro lokalitu Ústí nad Labem.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2019
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Chemik

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: CHS Epi, a.s.
Ulice: Revoluční 1930
Město: Ústí nad Labem
PSČ: 400 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petra Rollingerová
E-mail: rollingerova@spolchemie.cz
Telefon: +420 477 162 270

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CHS Epi, a.s.