Instalatér/ka - topenář/ka

Pracovní místo ( Instalatér/ka - topenář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkou práce: Ostrava
Kontakt: p. Jiří Borovička, tel. 720 981 466, volat mezi 7-17hod., email: jppdevelopmentatseznam.cz

Nástup možný ihned.
Volné místo instalatér/ka - topenář/ka pro lokalitu Ostrava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Instalatéři Z:18.9.2018.A:8.11.2018. Místo výkonu práce Bílovec. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením s maximálně 2. stupněm invalidity. Náplň práce: Provzní instalatér údržby. Nabízíme: Práci na HPP s možností dalšího profesního vzdělávání, profesní i ...
MASSAG, a.s. Bílovec, Inzerováno před 2 dny

INSTALATÉR -KA VODA - TOPENÍ - PLYN KO: Mošová Gabriela, tel.: 737 749 937, e-mail: info@stavbahrou.cz. Samostatnost, pracovitost. Pracoviště Opava, nástup ihned. Volné místo instalatér -ka voda - topení - plyn pro lokalitu Opava.
Kamil Moša Opava, Inzerováno před 2 dny

INSTALATÉR KO: Jurdič Miroslav, e-mail: intergasservis@volny.cz, tel. 602 790 343 nebo osobně na provozovně firmy v Komárově v době od 6:30 - 7.00 hod. SOU, zkušenosti v oboru instalatérství, svařování, manuální zručnost, chuť pracovat. Pracoviště Opava, ...
INTERGASSERVIS OPAVA s. r. o. Opava, Inzerováno před 2 dny