Instalatér/ka - topenář/ka

Pracovní místo ( Instalatér/ka - topenář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkou práce: Ostrava
Kontakt: p. Jiří Borovička, tel. 720 981 466, volat mezi 7-17hod., email: jppdevelopmentatseznam.cz

Nástup možný ihned.
Volné místo instalatér/ka - topenář/ka pro lokalitu Ostrava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Instalatéři - topenáři INSTALATÉŘI - TOPENÁŘI Požadujeme: nutnou znalolost v oboru instalatérství - topenářství s min. praxí 2 roky, samostatnost, řidičské oprávnění sk.B, svářečský průkaz, časovou flexibilitu. Náplň práce: instalace vnitřních rozvodů vody, plynu, ...
VT HRANICE s.r.o. Vsetín, Inzerováno před 2 dny

Instalatéři ústředního topení pracovní doba : od 7.00 hod. do 15.00 hod. Způsob kontaktu: předem telefonicky od 8.00 hod. do 16.00 hod. a dohodnout schůzku nebo e-mailem Volné místo instalatéři ústředního topení pro lokalitu Petrovice u Karviné.
Jiří Štěpánek Petrovice u Karviné, Inzerováno před 2 dny

INSTALATÉR KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173, 731 607 906, e-mail: tumova@ostroj.cz. SOU v oboru instalatér, samostatnost, spolehlivost. .Jednosměnný provoz s pohotovostí 1 týden v měsíci. Pracoviště Opava, nástup ihned. Nabízíme: - Odměnu za pracovní ...
OSTROJ a.s. Opava, Inzerováno před 2 dny