ÚČETNÍ - HLAVNÍ POKLADNÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( ÚČETNÍ - HLAVNÍ POKLADNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- příjem a výdej veškeré pokladní hotovosti, sběr tržeb ze středisek
- zaúčtování všech pokladních dokladů
- vedení a účtování valutových pokladen, vč. vyúčtování s ostatními směnárnami
- nákup a prodej cenin, vč. zaúčtování, veškeré náležitosti s odvody benefitních cenin
- zúčtovává úhrady v platebních kartách
- provádí odvod pokladní hotovosti do banky v Kč a valutách
Požadujeme:
- SŠ/ VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxi s prací s hotovostí - její účtování
- uživatelská znalost práce na PC
- znalost ekonomických/účetních SW
- znalost české účetní legislativy
- samostatnost, zodpovědný přístup k práci
Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr
- nástup: 9/2018
- pracovní doba: rovnoměrná
- mzdové podmínky: cca Kč 27.000,00
Životopisy zasílejte na e-mail: kariera@centrumbabylon.cz
Volné místo účetní - hlavní pokladní pro lokalitu Liberec.