LIATIK, spol. s r.o.

strojník na pásový nakladač - bagrista

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Chraberce
strojní průkaz na pásová vozidla
kontakt: telč. 601089003, email: marek.lansky@liatik.cz
Volné místo strojník na pásový nakladač - bagrista pro lokalitu Chraberce.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: strojník na pásový nakladač - bagrista

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: LIATIK, spol. s r.o.
Město: Chraberce

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marek Lánský
E-mail: marek.lansky@liatik.cz
Telefon: +420 601 089 003

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LIATIK, spol. s r.o.