strojník na pásový nakladač - bagrista

Pracovní místo ( strojník na pásový nakladač - bagrista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Chraberce
strojní průkaz na pásová vozidla
kontakt: telč. 601089003, email: marek.lanskyatliatik.cz
Volné místo strojník na pásový nakladač - bagrista pro lokalitu Chraberce.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Strojník stavební mechanizace Jedná se o pracoviště (diverzální staveniště) v Německu Strojník stavební mechanizace - strojnické oprávnění na kolová a pásová rypadla, nakladače kolové: - opravy a udrzba stroju - řp. sk. C - časová flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost - ...
StoneTec, s.r.o. Zabrušany, Inzerováno před 2 dny

Strojník - řidič vysokozdvižného vozíku a maniuplační techniky Požadujeme: 1 rok praxe v řízení VZV Nabízíme: pracovní oděv zajištěný zaměstnavatelem včetně praní, zázemí stabilní firmy V případě zájmu zasílat životopis na email nebo volat na tel. č. 493 645 521 PO - PÁ 7:00 - 15:30 hodin Volné místo strojník - ...
Marius Pedersen a.s. Teplice, Inzerováno před 3 dny

Strojník sklářské výroby Obszaujeme pozici operátora výroby do významné mezinárodní společnosti na směnný provoz !
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny