ZAMONT cz s.r.o.

Bagrista

Odeslat

Pracovní náplň
Zkušenost a zručnost s řízením bagrů, fir. bagr: JCB3CX, ŘP B,C, fyz. zdatnost, soustředěnost, čas. flexibilita, spolehlivost, zájem učit se novým věcem, bonusy/prémie, doprava zaměstnanců na pracoviště, proplacené stravování a cest. náklady, příspěvek na dovolenou, sleva na fir. výrobky/služby, příspěvek na penz. a živ. připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, ubytování nebo příspěvek na ubytování, vzděl. kurzy, školení, fir. akce, možnost napracování a studij. volna, rodinné balíčky, prac. oděv firmy.
Volné místo bagrista pro lokalitu Uherský Ostroh.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 07. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Bagrista

Minimální požadavky vzdělání: Bez vzdělání
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ZAMONT cz s.r.o.
Ulice: Mlýnská 253
Město: Uherský Ostroh
PSČ: 687 24

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivana Zámečníková
E-mail: info@zamont.cz
Telefon: +420 777 215 141

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZAMONT cz s.r.o.