Technik výrobní kontroly/ Production Control Technician (LemTech)

  • Střítež

Pracovní místo ( Technik výrobní kontroly/ Production Control Technician (LemTech) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti s kvalitou a orientujete se v oblasti 3D měření? Máte základní znalost anglického jazyka a chtěli byste najít uplatnění v silné mezinárodní společnosti, která buduje nový závod u Jihlavy pro přístup na celoevropský trh v oblasti lisovaných kovových součástí pro automobilový a elektronický průmysl?

Náplň práce:
Plnění veškerých úkolů nezbytných pro fungování systému kvality společnosti s následujícími činnostmi:
- Samostatné a aktivní zabezpečení procesů kvality ve výrobě
- kontrola výrobků za pomocí měřícího zařízení
- obsluha 3D měřicího zařízení
- spolupráce na řešení nalezených kvalitativních problémů
- dodržování pracovních postupů v rámci své působnosti
- spolupráce při auditech
Profil ideálního kandidáta:
- Praxe v kvalitě - ideálně pro kovovýrobu v Automotive
- AJ úroveň minimálně A2
- SŠ nejlépe v technickém, strojírenském oboru; zaměření na kvalitu
- 3D měření, čtení výkresové dokumentace
- uživatelská znalost práce s PC - především MS Office (Word, Excel, Outlook)
- zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, inovativní a aktivní přístup, systémové a analytické myšlení, základy týmové práce, odolnost vůči stresu, zájem se učit novým věcem
- ŘP skupiny B
- nástup: možný ihned.
Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na email : personal@lemtech.cz .
Volné místo technik výrobní kontroly/ production control technician (lemtech) pro lokalitu Střítež.