BORCAD cz s.r.o.

Šička / čalouník (vhodné pro OZP)

Odeslat

Pracovní náplň
A11 z.23/7/2018 a:8/11/2018
Náplň práce:
- převážně šití potahů
- zpracování nástřihů pro čalouněné díly (předmontáže – montáž kování, páskování, upevňování potahu na podkladovou desku)
- natahování čalounění
- lepení a stříhání potahů
- provádění oprav produktů
- spolupráce na zlepšování výroby čalounění
- práce v 2-směnném provozu
Požadavky:
- alespoň základní znalost šití na šicím stroji
- zkušenosti s čalouněním potahů (koženkové, látkové) výhodou
- manuální zručnost
- kreativitu, pečlivost, zaměření na detail, zodpovědnost, samostatnost
- praxe výhodou
- vzdělání střední odborné / vyučen
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (lokální svalová zátěž horních končetin)
Nabízíme:
- perspektivní a zajímavou práci v úspěšné dynamicky se rozvíjející společnosti
- práce v tvůrčím pracovním kolektivu
- dovolená navíc
- zdravotní volno
- dotované závodní stravování.
- penzijní připojištění
- příplatky nad rámec zákona
- sportovní a společenské akce
- zvýhodněný mobilní tarif
- finanční odměny při životních a pracovních jubileích
- odměnu za dárcovství krve.
Kontakt uveden viz výše.
Volné místo šička / čalouník (vhodné pro ozp) pro lokalitu Fryčovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 11. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Šička / čalouník (vhodné pro OZP)

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: BORCAD cz s.r.o.
Ulice: 673
Město: Fryčovice
PSČ: 739 45

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Markéta Poštulková
E-mail: postulkova@borcad.cz
Telefon: +420 556 833 036,731 505 791

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BORCAD cz s.r.o.