POKOJSKÁ

Pracovní místo ( POKOJSKÁ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
20.7.2018/Požadujeme flexibilitu, spolehlivost, schopnost práce v týmu. Zaměstnanecké výhody: personální strava, příjemné prostředí a kolektiv. Zaměstnavatele kontaktujte e-mailem: hanaatmarcincak.cz
Volné místo pokojská pro lokalitu Mikulov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Pokojská - krátký/dlouhý týden - 11 hodinový směnný provoz - denní Nabízíme: odměny Kontakt: osobní schůzka na Ubytovna PRIMA Mělník, telefonicky kdykoliv Volné místo pokojská pro lokalitu Mělník.
PRIMA Kladno reality a.s. Mělník, Inzerováno před 4 dny

Pracovnice úklidu - pokojská Místo výkonu práce: Raisova č.p. 1589/7, Střekov,Ústí nad Labem. Vhodné pro OZP Náplň práce: činnost na svěřeném úseku týkající se úklidu prostor ubytovny. Úklid chodeb, úklid pokojů. Požadujeme: vzdělání nerozhoduje. Nabízíme: mzdu 12 500 - 14 ...
PRVNÍ CHRÁNĚNÁ DÍLNA s.r.o. Ústí nad Labem, Inzerováno déle jak týden

Pokojská Kvalifikační přepoklady - minimálně základní vzdělání - praxe v oboru výhodou, není však podmínkou - čistý výpis z rejstříku trestů - zdravotní průkaz Náplň práce - úklid pokojů a sociálních zařízení - úklid učeben, kanceláří, ...
Centrin CZ s.r.o. Unhošť, Inzerováno déle jak týden