POKOJSKÁ

Pracovní místo ( POKOJSKÁ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
20.7.2018/Požadujeme flexibilitu, spolehlivost, schopnost práce v týmu. Zaměstnanecké výhody: personální strava, příjemné prostředí a kolektiv. Zaměstnavatele kontaktujte e-mailem: hanaatmarcincak.cz
Volné místo pokojská pro lokalitu Mikulov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

POKOJSKÁ POKOJSKÁ Kontakt: pí Ricsovszká Petra, tel.: 355319103, e-mail: economy@hotelprezident.cz Zaslat životopis na uvedený e-mail. Jednosměnný provoz, víkendové služby. Požadujeme: spolehlivost, pečlivost. Nabízíme prémie, podnikové stravování zdarma, ...
Sárová s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno před 4 dny

POKOJSKÁ Kontakt: telefonicky denně 9-15 hod, e-mailem Do hotelu Ambassador sháníme vhodné kandidáty na místo pokojské na HPP. Máte-li zájem stát se součástí sehraného týmu, neváhejte nás kontaktovat. Prosíme jen vážné zájemce. Volné místo pokojská pro ...
Národní dům provozní, s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno před 4 dny

POKOJSKÁ POKOJSKÁ Kontakt: pí Závodná Jaroslava, tel.: 353305111, e-mail: housekeeping@schlosspark.cz Znalost ruského jazyka a další znalost cizího jazyka výhodou. Nabízíme podnikové stravování. Volné místo pokojská pro lokalitu Karlovy Vary.
Spa Hotel Schlosspark s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno před 5 dny