Vedoucí autoservisu

  • Kyjov

Pracovní místo ( Vedoucí autoservisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Šebesta, spol.s r.o., Svatoborská č.p. 591/87, 697 01 Kyjov 1.
Požadavky : SOU v oboru automechanik, praxe min. 5 let, zkušenosti s opravami osobních vozů,dopravních prostředků a stavebních strojů, vedení týmu zaměstnanců.
Zodpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb, nastavení efektivnosti a hospodárnosti servisu.
Znalost práce na PC, ŘP sk. B
Zam. výhody: Výhodné platové podmínky - ohodnocení dle výkonu, možnost profesního růstu,
zázemí stabilní společnosti Šebesta Kyjov.
Kontakt: e-mailem: zobalova@sebesta.cz, tel. 517 071 266.
Volné místo vedoucí autoservisu pro lokalitu Kyjov.