PLC programátor

  • Habartov

Pracovní místo ( PLC programátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob hlášení uchazečů:
- e-mailem: info@ept.cz
- Ing. Monika Komínková, tel.: +420 352 350 244,355 337 400,352 350 234, e-mail: info@ept.cz

Kontaktní osoba: Ing. Monika Komínková, personalistka

Upřesňující informace:

Hlavní pracovní náplň:
Programování automatických výrobních (osazovacích, zkušebních,..)zařízení
Programování řízení servopohonů
Tvorba poptávek v oblasti elektro a pneumatiky
Spoluúčast na návrhu a realizaci technických optimalizací výrobních zařízení

Kvalifikační požadavky:
SŠ vzdělání (technického směru, nejlépe elektro)
zkušenosti s programováním PLC (Siemens, Beckhoff)
zkušenost s programováním HMI výhodou PC znalosti: MS-Office, Step7, TwinCat

Nabízíme:
- stravenky, firemní jídelna
- týden dovolené navíc
- příspěvek na dopravu

Pracovní doba: 3 směny

Místo výkonu práce: provozovny ept connector s.r.o.: Úžlabí 868, 357 09 Habartov a Pohraniční stráže 44, 357 03 Svatava
Volné místo plc programátor pro lokalitu Habartov.