FERKL s.r.o.

instalatér - topenář

Odeslat

Pracovní náplň
požadujeme: svářečský a řidičský průkaz. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: telefonicky nebo osobně.
Volné místo instalatér - topenář pro lokalitu Štětí.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: instalatér - topenář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: FERKL s.r.o.
Ulice: Ostrovní 669
Město: Štětí
PSČ: 411 08

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: František Ferkl
E-mail: ferkl.ferkl@ferkl.cz
Telefon: +420 736 751 845

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FERKL s.r.o.