Nutriční terapeut pro výživu dospělých

  • Brno

Pracovní místo ( Nutriční terapeut pro výživu dospělých ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SurGal Clinic s.r.o. se sídlem Drobného 38-40, 602 00 Brno vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

nutriční terapeut

Požadujeme: Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru nutriční terapeut, praxe vítána, trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, čestnost.
Nabízíme: nadstandardní finanční ohodnocení, vč. mimořádných příplatků a odměn, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příjemné pracovní prostředí, práce v centru Brna, bohatý bonusový systém, příspěvky na MHD, příspěvky na dětské letní tábory a další výhody
Mzda: od 25 000,- Kč (platová třída 10 + příplatky, odměny, bonusy)
Nástup: možný od 1.1.2019 nebo dle dohody
Kontakt: Marie Přinosilová,
Váš životopis s fotografií prosím zašlete na mail: mzdove@surgalclinic.cz
Volné místo nutriční terapeut pro výživu dospělých pro lokalitu Brno.