Účetní

  • Chrudim

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: Zpracování dílčí účetních podkladů, provádění účetních operací a evidence ostatních účetních písemností, ucelené zpracování úhrad a jejich výběr na úseku pečovatelské služby a denních stacionářů, vymáhání pohledávek a agendy s tím spojené, pokladní služby, zpracování cestovních náhrad při pracovních cestách zaměstnanců, nákup a distribuce stravenek, vedení operativní evidence majetku CSSP, provádění inventarizace majetku, vedení evidence škod na majetku organizace.
POŽADAVKY: ŠŠ ekonomického směru, trestní a občanská bezúhonnost, znalost podvojného účetnictví výhodou, orientace v platné legislativě, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, psychická odolnost, znalost práce na PC, znalost IS HELIOS Fenix a Orion výhodou, praxe v oboru výhodou.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 90 Kč, Unišeky, zapůjčení kompenzační pomůcky pro své příbuzné zdarma, pedikúra pro zaměstnance za zvýhodněnou cenu.
Profesní životopis, kopii dosaženého vzdělání, aktuální výpis z rejstříku trestů a písemný souhlas dle GDPR zasílejte na adresu Centra sociálních služeb a pomoci Chrudim, Soukenická ulice 158, 537 01 Chrudim nebo osobně předejte na recepci na stejné adrese Po-Pá od 8:00 - 15:00. Obálku označte - Výběrové řízení. Přihlášky zasílejte do 17.8.2018.
Volné místo účetní pro lokalitu Chrudim.