Mzdová/vý účetní - personalistka/ta

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Mzdová/vý účetní - personalistka/ta ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Samostatné zpracování podkladů a výpočet mzdy, náhrad mzdy a dalších plnění poskytovaných zaměstnancům, výpočet a provádění srážek ze mzdy, zajišťování agendy daně z příjmu ze závislé činnosti zaměstnanců, pojistného na sociální a zdravotní pojištění dle platné legislativy. Výkon zejména agendy spojené se vznikem, ukončením a změnami pracovního poměru a prací konaných mimo pracovní poměr. Administrativní činnosti spojené s evidencí dovolené.
- SŠ/VŠ ekonomického směru, praxe v oboru výhodou - vhodné i pro absolventy, orientace v legislativě pracovněprávní a mzdové, zkušenost práce s personálním programem PERM výhodou; výborná znalost práce s PC, komunikativnost, diskrétnost, spolehlivost a flexibilita podmínkou
- HM od 20 000,- Kč dle dosažené kvalifikace, výkonnostní odměny, 5 týdnů dovolené, další benefity dle KS, možnost závodního stravování, doba určitá, zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost
- Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (9:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@nem-km.cz. Do předmětu emailu prosím uveďte název pozice - mzdová účetní.
Volné místo mzdová/vý účetní - personalistka/ta pro lokalitu Kroměříž.