Dantos Trading, s.r.o.

čalouník

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem.
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.
Volné místo čalouník pro lokalitu Syrovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 19. 07. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: čalouník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Pozici nabízí: Dantos Trading, s.r.o.
Ulice: 476
Město: Syrovice
PSČ: 664 67

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Roman Michna
Telefon: personalni.brno@post.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Dantos Trading, s.r.o.