OBSLUHA OHRAŇOVACÍHO LISU TRUMPF: TruBend 5170

  • Kamenný Újezd

Pracovní místo ( OBSLUHA OHRAŇOVACÍHO LISU TRUMPF: TruBend 5170 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: manipulace a zakládání výpalků z nerez oceli, jednoduché korekce, programy již vytvořeny - pouze manipulace, kontrola kvality, práce ve dvousměnném provozu
Požadujeme: technické myšlení, znalost výkresové dokumentace, ochota učit se novým věcem
Výhodou: technické vzdělání, technická zručnost, spolehlivost, důslednost, smysl pro detail, zodpovědnost, časová flexibilita
Nabízíme: perspektivní práci, poskytneme plnohodnotné zaškolení, zajímavé mzdové ohodnocení - mzd.rozpětí 130,-/hod. až 150,-/hod. dle zkušeností a znalostí
nástup možný IHNED
Zaměstnanecké výhody: závodní stravování/stravenky,bonusy, firemní akce, příspěvek na dovolenou
Zaměstnavatel si přeje být kontaktován telefonicky v době od 7:00 - 15:30 hod. nebo e-mailem
Volné místo obsluha ohraňovacího lisu trumpf: trubend 5170 pro lokalitu Kamenný Újezd.