ASISTENT/KA PEDAGOGA v MŠ

  • Raspenava

Pracovní místo ( ASISTENT/KA PEDAGOGA v MŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Úvazek: 0,5
Pracovní doba: 8:00 - 12:00 hodin
Nástup: 1. září 2018
Pracoviště: Mateřská škola, Luhová 160, Raspenava
Plat: od 6 960,- Kč a dále dle započtené praxe
Požadavky:
- vzdělání - úplné střední zakončené maturitní zkouškou
- kladný vztah k dětem, ochota vzdělávat se, příjemné vystupování
- kurz Asistenta pedagoga výhodou (není podmínkou)
Náplň práce: péče o zdravotně a mentálně handicapovaného chlapce pod vedením třídní učitelky aj.
Kontaktní osoba: Zdeňka Machová, vedoucí učitelka mateřské školy - vanickova@skolaraspenava.net, 724 022 792
Volné místo asistent/ka pedagoga v mš pro lokalitu Raspenava.