řidič nákladního vozidla nad 7,5 t

Pracovní místo ( řidič nákladního vozidla nad 7,5 t ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Velichov 42, Žatec
Podmínka:
ŘP sk. C+E, platný profesní průkaz
čistý TR, karta řidiče do dig. tachografu
nástup možný ihned
každodenní návrat domů
Zájemci se mohou hlásit tel.: 601 327 381 p. Černý email: cernyatzatec.izos.org
Volné místo řidič nákladního vozidla nad 7,5 t pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Řídící pracovníci v oblasti obchodu Místo výkonu práce: Českomoravská 15a, Vinohradská 6 Prvotní kontakt: 777 311 154 Komunikativnost, anglický j., český j., turecky j., farsi, azerb.j. aktivně Volné místo řídící pracovníci v oblasti obchodu pro lokalitu Praha.
P.M. Bridge consulting s.r.o. Praha, Inzerováno včera

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ Kontakt: POUZE telefonicky, e-mailem Společnost Karlovarská plynárenská s.r.o., licencovaný dodavatel zemního plynu a elektřiny pro celé území ČR, působí na trhu od roku 2011. Do obchodního týmu hledáme posilu na pozici Obchodního zástupce – prodej ...
Karlovarská plynárenská s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno včera

Zámečník pro opravy plavidel Místo výkonu práce: Rozbělesy Popis práce: - provádění oprav plavidel, jejich zařízení a systémů v ČR a po celé Evropě Požadavky: - svářecí průkaz pro sváření elektrickým obloukem a plamenem - vyučen nebo SŠ v oboru zámečník, instalatér, strojní ...
ČSPL,a.s. Děčín, Inzerováno včera