řidič nákladního vozidla nad 7,5 t

Pracovní místo ( řidič nákladního vozidla nad 7,5 t ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Velichov 42, Žatec
Podmínka:
ŘP sk. C+E, platný profesní průkaz
čistý TR, karta řidiče do dig. tachografu
nástup možný ihned
každodenní návrat domů
Zájemci se mohou hlásit tel.: 601 327 381 p. Černý email: cernyatzatec.izos.org
Volné místo řidič nákladního vozidla nad 7,5 t pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Strojník bagru, výškový specialista Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č.603 906 282 v době Po - Pa od 8,00 - 10,00 hod. (životopis s sebou) Ostatní zájemci volat a domluvit pohovor na tel.č. 603 906 282 nebo zaslat strukturovaný životopis na ...
STRIX Chomutov, a.s. Chomutov, Inzerováno včera

Řidiči sk. B+E Kontakt telefonicky PO-PÁ 7:00-15:30 Řidič B, E s kartou řidiče, jízda Peugeot valník s velkým vlekem Volné místo řidiči sk. b+e pro lokalitu Praha.
Plastsvar s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Skladník - údržbář Místo výkonu práce: Benešov nad Ploučnicí, areál Benaru, Českolipská ul. Požadavky: - vhodné i pro důchodce - výhodou znalost údržby strojů - spolehlivost, loajalita, pracovitost, bezúhonnost, flexibilita - manipulace s vysokozdvižným vozíkem - ...
VYSOKO s. r. o. Benešov nad Ploučnicí, Inzerováno včera