PEDAGOGICKÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE V LMŠ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PEDAGOGICKÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE V LMŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok, nástup 27.8.2018, zkrácený úvazek 20 h týdně, možnost navýšení úvazku na celý
- Požadujeme: splnění kvalifikační požadavků na učitele/učitelku v MŠ dle zákona o pedagogických pracovnicích, kladný vzhtah k přírodě včetně odborných znalostí výhodou, hra na kytaru a další hudební nástroje, zručnost (řezbářství - práce se dřevem), absolvovaní kurzu R+R, či podobných alternativějších výchovných přístupů vítáno (např. orientace ve waldorfské pedagogice, programu Začít spolu, intuitivní pedagogika apod.
- Prosíme jen uchazeče s vážným zájmem o práci s dětmi v přírodě. Je třeba brát na zřetel, že zázemím lesní mateřské školy jsou dvě maringotky bez napojení na vodu a elektriku a bez výdobytku moderní doby jako je např. splachovací wc.
- Nabízíme: pobyt na čerstvém vzduchu po celý rok
- Pozice je vhodná i pro absolventy
- V případě zájmu nás kontaktujte na emailu lmsnavetvi@seznam.cz
Volné místo pedagogický/-á pracovník/-ice v lmš pro lokalitu Hradec Králové.