POKLADNÍ - Velké Meziříčí D1

Pracovní místo ( POKLADNÍ - Velké Meziříčí D1 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Komunikace se zákazníky
Manipulace s penězi
Dodržování čistoty na stanici
Dobré platové ohodnocení, bonusy, nástup ihned
První kontakt telefonicky 7:00-20:00
Volné místo pokladní - velké meziříčí d1 pro lokalitu Velké Meziříčí.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavač/ka, pokladní Místo výkonu práce: Drahý růžek 108, Hlinsko NÁPLŇ PRÁCE: prodej a doplňování zboží, zodpovědnost za svěřený úsek POŽADAVKY: praxe výhodou, příjemné a vstřícné vystupování, ochotu pracovat v kolektivu ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: firemní benefity - osobní ...
Qanto Services s.r.o. Hlinsko, Inzerováno dnes

Prodavač/ka - pokladní NÁPLŇ PRÁCE: práce na pokladně - markování zboží, vybalování a doplňování zboží, práce s čerstvým zbožím, kontrola cen a záručních lhůt, průběžné inventarizace svěřeného úseku, dodržování zásad hygieny prodeje POŽADAVKY: střední odborné vzdělání ...
JIP východočeská, a.s. Polička, Inzerováno dnes

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ Jste účetní a umíte a chcete komunikovat v angličtině? Máte přesah do controllingu a nevadí Vám pracovat pro mezinárodní firmu? Oceníte super šéfa/šéfovou? Pokud Vaše odpovědi jsou ano, budu ráda za Váš životopis. Hlavní náplň práce - účtování ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny