POKLADNÍ - Velké Meziříčí D1

Pracovní místo ( POKLADNÍ - Velké Meziříčí D1 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Komunikace se zákazníky
Manipulace s penězi
Dodržování čistoty na stanici
Dobré platové ohodnocení, bonusy, nástup ihned
První kontakt telefonicky 7:00-20:00
Volné místo pokladní - velké meziříčí d1 pro lokalitu Velké Meziříčí.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ 30.8.2018/ Do stávajícího kolektivu zaměstnanců rádi přijmeme kolegu/gyni, Očekáváme samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem. Zaměstnavatel akceptuje i základní vzdělání. KONTAKT: Daniela Martinčová , tel.: 724 ...
ROSA market s.r.o. Novosedly, Inzerováno před 2 dny

PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ 4.9.2018/ Zaměstnavatele kontaktujte telefonicky na čísle 731 487 757, paní Šubová. Hledáme prodavačku/prodavače-pokladní do prodejny potravin v Dolních Dunajovicích, Hlavní 83. Obor vzdělání nerozhoduje. Dvousměnný provoz (směny dle rozpisu, ...
Pekařství MaJa, s.r.o. Dolní Dunajovice, Inzerováno před 2 dny

administrativní pracovnice/pracovník/pokladní Požadujeme: - znalost práce na PC; komunikační schopnosti; orientace na zákazníka; příjemné vystupování; zodpovědnost; trestní bezúhonnost; Náplň práce: - markování zboží na pokladně; sjednávání splátkových smluv; administrativa spojená s chodem ...
Jiří Sejrek Jindřichův Hradec, Inzerováno před 2 dny