POKLADNÍ - Velké Meziříčí D1

Pracovní místo ( POKLADNÍ - Velké Meziříčí D1 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Komunikace se zákazníky
Manipulace s penězi
Dodržování čistoty na stanici
Dobré platové ohodnocení, bonusy, nástup ihned
První kontakt telefonicky 7:00-20:00
Volné místo pokladní - velké meziříčí d1 pro lokalitu Velké Meziříčí.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Hosteska/promotér Popis práce: komunikace se zákazníky v prostorách restaurace, provádění ochutnávek našich produktů, výpomoc v úseku McCafé, obsluha zákazníků na pokladně a kompletace objednávek, provoz: třísměnný, lze dohodnout i možnost 1 směny, začátek pracovní ...
BAIEROVÁ spol. s r.o. Tvarožná, Inzerováno včera

ZEDNÍK/-ICE Pracovní poměr na dobu neurčitou. Náplň práce: drobné zednické práce, pokládka dlažeb. Požadavky: řidičský průkaz sk. B podmínkou, sk. C výhodou. Zaměstnanecké výhody: stravenky, možnost ubytování. Kontakt telefonicky - p. Bohuslav Truhlant, tel.: ...
STAVOKOP s.r.o. Chvalkovice, Inzerováno před 2 dny

číšník, servírka pracovní doba turnusová 10:30-16:30 hod; 16:00-22:30 hod.- dlouhý, krátký týden; práce s PC (pokladnou), AJ nebo NJ alespoň ústně; odměna při spokojenosti + 20 Kč/hod Volné místo číšník, servírka pro lokalitu Jindřichův Hradec.
MgA. Vlasta Elmerová Jindřichův Hradec, Inzerováno před 2 dny