KONTROLOR/KA KVALITY

  • Písek

Pracovní místo ( KONTROLOR/KA KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kdo jsme:
projektová firma zastřešující činnosti spojené s řízením kvality v automobilovém a leteckém průmyslu
našimi hlavními zákazníky jsou Jaguar, Land Rover, Škoda Auto, Opel, ZF TRW, Faurecia, atd.
Náplň práce:
vizuální kontrola dílů
jednoduché měření pomocí přípravků
drobné opravy hlavně plastových dílů
práce na projektech přímo v závodech u našich zákazníků
práce na dve 8hod. směny - ranní/odpolední
Požadujeme:
pečlivost, důslednost, odpovědný přístup
časová flexibilita - výhodou
dobrý zdravotní stav
schopnost pracovat v týmu
dobrý zrak nebo adekvátní brýle/čočky
Nabízíme:
mzda 110 CZK/hod
stabilní práci v dynamické prosperující společnosti
stravenky v hodnotě 80,-Kč
pro nadějné velmi zajímavý kariérní růst
možnost získat zkušenosti na projektech u top firem v automobilovém průmyslu
pohyblivou složku mzdy - 10 CZK/hod
nadstandartní příplatky za práci přesčas, ve svátcích, v sobotu a v neděli, za noční směnu
Práce je vhodná i pro absolventy.
Možnost práce i na DPP, DPČ!!!
PP JE NA DOBU URČITOU DO KONCE PROJEKTU!!!
Více informací: pí. Tereza Krátká email: tereza.k@gpqm.com
Volné místo kontrolor/ka kvality pro lokalitu Písek.