Fakturant/Fakturantka

  • Brno

Pracovní místo ( Fakturant/Fakturantka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: kariera@zagogroup.cz
Přijememe pracovníka na pozici Fakturanta.Požadujeme praxi na obdobné pozici 1-2 roky
Výborná znalost programu ERP Pohoda, komplexní znalost PC
FAKTURACE
Tuzemských i zahraničních zakázek - znalost fakturace do států EU v cizích měnách
Kompletní evidence a kontrola faktur
Tvorba zápočtů, dobropisů
Evidence přijatých faktur - naskladňování zboží
Komunikace se zákazníky či dodavateli ohledně dokladů - tj. opravy, žádosti o daňové doklady apod.
Kontrola správnosti údajů v zakázkách - fakturách, práce a adresářem
Likvidace faktur
Příprava podkladů pro účetního, drobné učetní úkony
Anglický jazyk výhodou, nikoli podmínkou
Pečlivost, samostatnost, spolehlivost
Nabízíme:
Fixní mzda, úvodní zaškolení, plný pracovní úvazek a smlouva na dobu neurčitou, zaměstnanecké slevy na naše produkty, pitný režim a občerstvení na pracovišti, stravenky, bonusy/prémie, jazykové vzdělávání
Volné místo fakturant/fakturantka pro lokalitu Brno.