svářeč

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( svářeč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- pracovní poměr na dobu neurčitou; pracovní doba: 5:30 - 14:00 hod
Náplň práce:
- Svařování metodou TIG, LASER
- Provádění svářečských prací dle schválené technologie
- Vyjadřuje se k požadavkům zákazníka na svařování
- Stanovuje technologii svařování v konkrétním případě
Požadujeme:
- Prokazatelná praxe v obdobné pozici
- Znalost výkresové dokumentace
- Samostatnost a spolehlivost
- SOU/SŠ vzdělání technického směru (svářeč)
- Odpovědnost k termínům, postupům, k zákazníkovi
- Ochotu cestovat k zákazníkovi, i do zahraničí
- Řidičský průkaz sk. B
- Pozitivní poměr k prováděné práci a loajalitu k firmě
- Flexibilitu a ochotu se dále zdokonalovat v oboru
- Schopnost jemné práce, zručnost, spolehlivost, důvěra
- Trestní bezúhonnost
Nabízíme:
zaměstnání na HPP; zázemí zavedené společnosti, jež je na špičce ve svém oboru; možnost samostatného rozhodování a organizování práce; příležitost osobního růstu při kontaktech se zákazníky, s partnery, s odborníky z oboru; každoroční valorizace mzdy nebo její růst na základě dosahovaných výsledků; 13. plat; dovolená navíc; benefity - příspěvek na penz. pojištění, na stravování, jízdné, odměny za výjezdy, výhodný tel. tarif, team building, vánoční večírek, stolní fotbálek a automat na kávu ve firmě); 10.000,- Kč odměna, když přivedete nového spolehlivého člena teamu
Volné místo svářeč pro lokalitu Jindřichův Hradec.