leštič

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( leštič ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- pracovní poměr na dobu neurčitou; pracovní doba: 5:30 - 14:00 hod
Požadujeme:
- Vzdělání - minimálně ukončené SOU technického směru
- Odpovědnost k termínům, postupům, k zákazníkovi
- Ochotu cestovat k zákazníkovi, i do zahraničí
- Řidičský průkaz sk. B
- Pozitivní poměr k prováděné práci a loajalitu k firmě
- Flexibilitu a ochotu se dále zdokonalovat v oboru
- Schopnost jemné práce, zručnost, spolehlivost, důvěra
- Trestní bezúhonnost
Znalost NJ nebo AJ

Nabízíme :
samostatná práce převážně v sedě v čistém prostředí; nadstandardní finanční ohodnocení a 13.plat; každoroční valorizace mzdy nebo její růst na základě dosahovaných výsledků; dovolená navíc; jednosměnný provoz; benefity- příspěvek na penz. pojištění, na stravování, jízdné, odměny za výjezdy, výhodný tel. tarif, letní team building, vánoční večírek, stolní fotbálek a automat na kávu ve firmě; 10.000,- Kč odměna, když přivedete nového spolehlivého člena teamu
Volné místo leštič pro lokalitu Jindřichův Hradec.