Pracovníci pro zákaznický servis s němčinou

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Pracovníci pro zákaznický servis s němčinou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

BRIGÁDNÍCI pro zákaznický servis s NĚMČINOU
Chcete si přes léto přivydělat? Nedělá vám problém komunikovat v německém jazyce?
Pak hledáme právě Vás!
Požadujeme: dobrá znalost německého jazyka podmínkou. Schopnost komunikovat v německém jazyce (telefony, e-maily). Samostatnost, spolehlivost a odpovědnost.
Nabízíme: Finanční ohodnocení od 90 do 100,- Kč na hodinu. Jednosměnný provoz. Možnost krátkodobé i dlouhodobější brigády až na 3 měsíce. Příjemný pracovní kolektiv. Zajímavou práci v perspektivní rostoucí zahraniční firmě.
První kontakt: Nábor probíhá už teď, tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět na +420 571 686 119 nebo na e-mail pavla.vozakova@schott.com.
Volné místo pracovníci pro zákaznický servis s němčinou pro lokalitu Valašské Meziříčí.