Asistent/ka advokáta

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Asistent/ka advokáta ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ASISTENT/KA ADVOKÁTA
Požadujeme: ukončené VŠ vzdělání v magisterském studijním programu, obor právo. Praxe není nutná. Aktivní práce s PC (MS Office - Word, Excel, PowerPoint). Pečlivost, samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup. Schopnost komunikace v anglickém jazyce (alespoň písemnou formou). Trestní bezúhonnost. Aktivní absolventy rádi zaučíme, není nutná praxe v oboru.
Náplň práce: právní poradenství v oblasti činnosti zaměstnavatele. Činnost asistenta je zaměřena na soukromé právo závazkové, insolvenční, kapitálového trhu a Compliance - bližší informace o konkrétní náplni práci rádi sdělíme na osobním pohovoru. Práce s interním evidenčním systémem a administrativní činnost při zpracování dokumentace klientů.
Nabízíme: zajímavou, různorodou a kreativní práci. Zázemí stabilní advokátní kanceláře. Pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení. Služební telefon i k soukromým účelům. Částečně pružnou pracovní dobu. Odměny nad rámec základní mzdy.
První kontakt: telefonicky 777 722 737, e-mailem: insolvence@advokat-roznov.cz
Volné místo asistent/ka advokáta pro lokalitu Valašské Meziříčí.