Projektant/ka měření a regulace

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Projektant/ka měření a regulace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PROJEKTANT/KA MĚŘENÍ A REGULACE
Nástup možný ihned. Pracovní doba Po-Pá.
Požadujeme: minimální vzdělání SŠ elektrotechnické. Osvědčení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. výhodou. Znalost práce v MS Office. Řidičské oprávnění sk. B. Znalost práce v AutoCad výhodou. Znalost anglického jazyka výhodou. Ochotu učit se novým věcem a schopnost pracovat v týmu i samostatně. Pečlivost a zodpovědnost.
Náplň práce: tvorba dokumentace MAR a ASŘTP v energetice a chemickém průmyslu. Práce s technickou dokumentací. Technická jednání se zákazníkem. Příprava podkladů pro výběrová řízení.
Nabízíme: Příspěvek na stravování (stravenky) a penzijní připojištění. Sick days. Mzda je k jednání, zaměstnavatel bude přihlížet k dosavadní praxi a k získaným zkušenostem.
První kontakt: životopisy zasílejte e-mailem: vitamvas@regomarket.cz
ov. 3.12.
Volné místo projektant/ka měření a regulace pro lokalitu Valašské Meziříčí.