odborný referent/ka životního prostředí

  • Chropyně

Pracovní místo ( odborný referent/ka životního prostředí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Městský úřad Chropyně a katastry obcí Chropyně a Plešovec, správní obvod Městského úřadu Chropyně.
- Pracovní poměr na dobu neurčitou, Předpokládaný nástup dle dohody, nejlépe od 01.09.2018, Platová třída: 9 (dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě).

- Nejsložitější vykonávaná agenda dle Katalogu prací:
2.10.30.09.03 - Zajišťování agendy správy složek životního prostředí, například ovzduší, vody, půdy, horninového prostředí, odpadů, ochrany přírody, myslivosti, rybářství, péče o les, zemědělství, chemických látek a přípravků nebo environmentálního vzdělávání a osvěty, odborné posuzování zdrojů znečištění jednotlivých složek životního prostředí včetně metodické, kontrolní a konzultační činnosti.
1.04.02.09 - Příprava nebo realizace jednotlivých investic menšího rozsahu nebo částí velkých investic. Příprava výběrových řízení investičních akcí po věcné stránce. Příprava a zajišťování dokumentace pro stavební povolení.
- Další pracovní činnosti: vydávání rybářských lístků, vedení evidence odpadů, zpracování plánu odpadového hospodářství, normotvorná činnost, zajištění péče o městskou zeleň a hřišť, zabezpečení výkonu spisové služby.

- Požadavky pro vznik pracovního poměru: splnění předpokladů dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb. (fyzická osoba, která dosáhla 18 let, občan ČR nebo cizí státní občan s trvalým pobytem na území ČR, který ovládá český jazyk, způsobilost k právním úkonům a bezúhonnost).
- Požadavky na vzdělání: minimálně úplné střední vzdělání s maturitou, výhodou vzdělání v oboru životní pro