Prodejce - skladník

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Prodejce - skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: náměstí Prokopa Velikého 6/12, Předlice, Ústí nad Labem.
Výhody:
- Práce v rostoucím a stabilním kolektivu
- Různorodá práce s možností kariérního růstu
- Zázemí silné rodinné firmy s působností na trhu od roku 1991
Náplň práce
- Zodpovědnost za sklad
- Komunikace se zákazníkem a obchodními zástupci
- Prodej skladového materiálu
- Rozvoz materiálu dodávkou do 3,5t
- Obsluha VZV
- Obsluha informačního systému
Požadujeme
- Minimálně výuční list, ideálně středoškolské vzdělání
- ŘP sk. B se zkušenostmi
- Příjemné vystupování a prodejní dovednosti
- Zkušenost s obsluhou VZV vítána
- Zkušenost z obchodu vítána
- Zkušenost se stavebními dřevomateriály vítána
Co nabízíme
- Přátelské prostředí a stabilní tým
- Možnost rozvoje vlastních projektů a nápadů
- Mzda po zapracování až 30 000,- Kč + bonusy
- Nástup možný hned
kontakt: životopis na e-mail:dominika.vlkova@jacer.cz
Volné místo prodejce - skladník pro lokalitu Ústí nad Labem.