RECEPČNÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( RECEPČNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Vaňurova 505/17, 460 01 Liberec
NÁPLŇ PRÁCE - uplatnění znalostí a dovedností
- kompletní zodpovědnost za bezproblémový chod recepce
- obsluha telefonní centrály
- příjem návštěv
- administrativní práce (pošta, pokladna, faktury), spolupráce s účtárnou
- operativní plnění a řešení denních úkolů
POŽADUJEME - znalosti, schopnosti a dovednosti
- SŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
- znalost práce na PC (MS Office, MS Excel)
- příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti
- pečlivost, spolehlivost
- zodpovědnost, samostatnost
- ochota učit se novým věcem
- znalost NJ/AJ - alespoň 1 jazyk slovem i písmem
- znalost RJ aktivně
NABÍZÍME - benefity a motivace
- zázemí stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- osobní přístup a podporu kolegů
- zajímavou, odpovědnou a pestrou práci
- profesní růst a podporu rozvoje osobnosti
- školení a vzdělávání v rámci interního systému rozšiřování vědomostí
- odměňování v závislosti na vlastním nasazení
- širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů (stravenky, sport, kultura, jubilea, aj.)
Hlásit se e-mailem, telefonicky v pondělí od 9.00 do 11.00 hod. nebo osobně, ale po telefonické domluvě
Volné místo recepční pro lokalitu Liberec.