Gabriel s.r.o.

Zahradník/Zahradnice v okrasné školce, prodejce

Odeslat

Pracovní náplň
smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
Odborné vzdělání v oboru podmínkou.
Náplň práce:
- prodej rostlin v okrasné školce,
- zpracování a evidence dat na PC,
- odborné zahradnické práce - mj. řízkování, roubování,
- vysazování, přesazování, ošetřování a údržba rostlinného materiálu,
- příprava osiv a sadby,
- ochrana kultur proti chorobám a škůdcům ručními postřikovači, apod.,
- ruční jednoduché práce pomocí základního nářadí.
Výhodou:
- řidičský průkaz skupiny B výhodou,
- odpověďnost, spolehlivost, pracovitost, oborové zkušenosti výhodou, nikoliv podmínkou.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky.
Volné místo zahradník/zahradnice v okrasné školce, prodejce pro lokalitu Terezín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zahradník/Zahradnice v okrasné školce, prodejce

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací, Zemědělství a lesnictví, Věda a výzkum, IT internet, multimédia, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Gabriel s.r.o.
Ulice: 208
Město: Terezín
PSČ: 412 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jitka Růžičková
E-mail: ruzickova.jitka@gabriel.cz
Telefon: +420 737 281 835

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Gabriel s.r.o.