technik měření a regulace

  • Lovosice

Pracovní místo ( technik měření a regulace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR, významný a stabilní zaměstnavatel v regionu Lovosic hledá vhodnou kandidátku / vhodného kandidáta na pozici:

Technik měření a regulace

Náplň práce

Údržba měřicí a regulační techniky, její kontrola z hlediska odpovídajících předpisů a norem
Montáž a demontáž měřicích a regulačních přístrojů a zařízení
Seřizování, testování a oživování regulačních obvodů ve výrobních technologiích
Diagnostika závad a jejich opravy.
Práce na elektrickém zařízení dle vyhlášky 50/1978 Sb.
Zajišťování bezporuchového chodu zařízení

Požadujeme:

SŠ, SOU elektro, zaměření - měřící a automatizační technika
Vyhláška 50/1978 Sb. min §6 do 1000V
Praxe v oboru výhodou
Technické a koncepční myšlení
Zájem o obor
Orientace ve výkresové dokumentaci
Zručnost, přesnost, samostatné rozhodování
Ochota držení pracovních pohotovostí mimo pracovní dobu
Zodpovědnost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

Finanční hodnocení a benefity Ostatní benefity
Motivující finanční ohodnocení 5 týdnů dovolené
13. mzda
Bezúročné půjčky pro zaměstnance
Odměny akcionáře
Program Sport - volné vstupy do sport. zařízení
Stabilizační příspěvek
Firemní akce pro zaměstnance
Příspěvek na dojíždění
Slevové prodejní akce
Příspěvek na penzij
Volné místo technik měření a regulace pro lokalitu Lovosice.