VŠEOBECNÁ SESTRA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VŠEOBECNÁ SESTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VŠEOBECNÁ SESTRA (VEČERNÍ SMĚNA - DPP)
- DPP na dobu určitou do 31.12.2018 s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Náplň práce: odpolední/večerní směna od 19.30h do 21.30 hod - výhradně pouze podávání předem stanovených léčiv klientům zařízení a záznamy o jejich provedení.
- Požadujeme: ukončení SŠ vzdělání v oboru Všeobecná sestra, doložení dokladu o dokončeném studiu - úředně ověřené, trestní bezúhonnost doložená výpisem z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců, doložení dokladu o očkování proti hepatitidě B, zdravotní (potravinářský) průkaz, znalost práce na PC
- Nabízíme: zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace, příjemné pracovní prostředí, zaškolení, odměna za práci 180,-Kč/hod.
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky ve všední dny mezi 8:00 - 15:00 na čísle 702 124 833, kontaktní osoba: Horáková Šárka, tel.: 702 124 833, e-mail: shorakova@ddhk.cz
Volné místo všeobecná sestra pro lokalitu Hradec Králové.