PRACOVNÍK/-ICE EXPEDICE

  • Meziměstí

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/-ICE EXPEDICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost PROMA REHA, s.r.o., český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá pro výrobní závod v Meziměstí posilu do svého týmu - pracovníka/-ici na pozici PRACOVNÍK EXPEDICE. Jeho hlavním úkolem bude opatřování výrobků expedičními dokumenty, jejich balení a zajištění nakládky při expedici.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Nástup možný ihned. Hrubá mzda od 80,80 Kč do 85,- Kč/hod.

Náplň práce: balení výrobků dle balících předpisů; přiřazování expedičních dokumentů k jednotlivým výrobkům; manipulace s výrobky v rámci expedičního skladu; nakládka výrobků při expedici.

Požadavky: vysoké pracovní nasazení; samostatnost a spolehlivost; loajalita a časová flexibilita; fyzická zdatnost.

Zaměstnavatel nabízí: samostatnou i týmovou práci; po zapracování stravenky; ohodnocení závislé na kvalitě odvedené práce.

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: kariera@promareha.cz, tel. kontakt: 775 776 094.
Volné místo pracovník/-ice expedice pro lokalitu Meziměstí.